با استعانت از خداوند متعال، دانشکدۀ فنی و مهندسي دانشگاه هرمزگان در نظر دارد با همکاري انجمن مهندسی ساخت و تولید ايران، دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشي و صنعتي کشور سیزدهمین کنفرانس مهندسي ساخت و تولید ايران را در آبان ماه 1395 برگزار نماید. هدف از برگزاري اين همايش، ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهاي پژوهشي بين انديشمندان، محققان، صنعتگران و دست‌اندرکاران در زمينۀ مهندسي ساخت و تولید مي‌باشد. فعاليت‌هاي همايش شامل بخش‌هاي ارائۀ مقالات علمي پژوهشي، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهاي صنعتي- نمايشگاهي از جديدترين توليدات و محصولات صنعتي مربوطه، کارگاه‌هاي آموزشي و تشکيل ميزگردهايي در ارتباط با مسائل و نيازهاي توسعه‌اي مهندسي ساخت و تولید در ايران است.
  کارگاه های آموزشی

برنامه زمانبندی کارگاه های آموزشی
ارائه دهنده عنوان کارگاه روز
مدت
(ساعت)
زمان مکان
هزینه ثبت نام *
(تومان)
دکتر اکبری مالکیت فکری و ثبت اختراع
سه شنبه
1395/8/18
4 13:30
الی
17
701 350000
دکتر مسلمی دکتر مزدک نرم افزار طراحی قالب 4 704 350000
مهندس صدوقی آنالیز ارتعاشات ماشین هاچهارشنبه
1395/8/19
8


8:30
الی
17
701 500000
مهندس فولادی اصول انتخاب مواد فلزی در طراحی و ساخت تجهیزات 8 703 500000
مهندس مهدوی شناسایی کامل متریال های پایپینگ و آشنایی با مدارک PMS 8 704 500000
مهندس جواهری پور مروری بر آزمون های غیر مخرب در صنعت هوایی 8 705 500000

دکتر رحمتی

تکنولوژی ساخت افزایشی

4
13:30
الی
17
711 350000
مهندس علیدادی روش های کاهش و کنترل ارتعاشاتپنج شنبه
1395/8/20
8
8:30
الی
17
701 500000
مهندس کاظمی فر نگهداری، پایش وضعیت، عیب یابی و تعمیر پمپ ها 8 703 500000
مهندس مهدوی تئوری طراحی پایپینگ 8 704 500000
دکتر ریاحی آشنایی با سیستم های نشت یابی به وسیله N. D. T 8 705 500000
مهندس مردانی خراط مقدمه ای بر آزمون غیر مخرب فراصوتی آرایه فازی 8 711 500000

* شرکت در کارگاه های آموزشی برای دانشجویان محترم شامل 60% تخفیف می باشد.

برای ثبت نام در کارگاهها از این قسمت وارد شوید

- برای مشاهده سرفصل هر کارگاه روی نام استاد یا نام کارگاه کلیک کنید.  اطلاعیه تکمیل مشخصات
به اطلاع ارائه دهندگان و شرکت کنندگان محترم سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران می رساند جهت ارسال گواهی، حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ 26 آبان 1395 نسبت به تکمیل آدرس پستی خود اقدام نمایند.
  •  طراحي و ساخت به كمك رایانه: فناوری ساخت پیشرفته و افزایشی، فناوری اطلاعات در تولید، ساخت و تولید مجازی، مهندسی معکوس، CNC، DNC،CAD ،CAM ،CAPP ،RP ، CAQC،FMS ؛
  • ماشين­ كاري سنتي و نوين: انواع روش­ هاي ماشين­ كاري، فرايندهاي مدرن ماشين­ كاري مانند EDM، ECM،USM، WJM،  LBMو ...؛

  • فرآيندهاي شكل­ دهي فلزات و غيرفلزات: روش­ هاي شكل­ دهي فلزات، روش­ هاي نوين شكل دهي، فرايندهاي قالبگيري و توليد محصولات پليمري و كامپوزيتي و ...؛

  •  فرآيندهاي متالوژيكي ساخت: ريخته­ گري فلزات، جوشكاري، متالوژي پودر، عمليات حرارتي، ترايبولوژي و مهندسي سطح و ...؛

  •  ساخت در مقياس کوچک:  فناوري میکرو و نانو؛
  • تست‌های مخرب و غیرمخرب؛ انواع روش­ های مکانیکی، الکترومغناطیسی و صوتی و ...؛
  • اتوماسيون در ساخت و توليد: رباتيك، مکاترونیک، هوش مصنوعي و سيستم­ هاي خبره،  ميكرو ماشين­ ها، مهندسي ابزار دقيق، طراحي و ساخت ماشين­ آلات و مونتاژ و ...؛
  • كاربردهاي صنعتي در ساخت و توليد:  مباحث كاربردي در صنايع كشور شامل هوافضا، خودرو، ريلي، پتروشيمي، نفت و گاز، دريايي، نظامی، صنعت ابزار و قالب سازي و ...؛
  • مديريت و نيازهاي توسعه­ اي در ساخت و توليد: تولید در مقیاس جهانی، روش های کاهش هزینه های تولید، بهبود کیفی محصولات، كارآفريني، مدل­ هاي توسعه صنعتي، روش­ هاي ايجاد و انتقال فناوري، مهندسي مجدد، نوآوري و خلاقيت و توليد سازگار با محيط زيست؛ 
  • جلسات تخصصی ویژه.
 صنایع ماشین ابزار
به اطلاع می رساند فایل ها و اطلاعات صنایع ماشین ابزار برای بهره برداری دوستان تقدیم می گردد. برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید
1395/08/19 ادامه مطلب


 برنامه زمانبندی ارائه مقالات (جدید)
به اطلاع نویسندگان محترم سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران می رساند برنامه زمانبندی ارائه مقالات به شرح فایل پیوست می باشد. لازم است نویسندگان در روز و ساعت مقرر حضور به هم رسانند.
1395/08/15 ادامه مطلب


 اطلاعیه ارسال فایل ارائه
قابل توجه نویسندگان محترم مقالات با ارائه به صورت سخنرانی، به استحضار می رساند با توجه به ضرورت برنامه ریزی ارائه ها، خواهشمند است فایل پاورپوینت ارائه خود را حداکثر تا روز شنبه مورخ 15 آبان 1395 از طریق ایمیل های کنفرانس به دبیرخانه ارسال نمایند. با آرزوی توفیقات و زیارت سروران گرامی در کنفرانس
1395/08/11 ادامه مطلب


 الگوی تهیه مقالات پوستر
نویسندگانی که در زمانبندی مقالات در دسته بندی مقالات پوستر قرار گرفته اند می بایست الگوی مقالات را در ادامه مطلب دریافت کنند و در روز کنفرانس همراه خود بیاورند.
1395/08/09 ادامه مطلب


 ثبت نام غرفه در نمایشگاه
به اطلاع شرکتها، صنایع و علاقه مندان به اخذ غرفه در نمایشگاه می رساند برای دریافت فرم ثبت نام در منوی سمت راست به قسمت اطلاع رسانی زیرمنوی فایل ها مراجعه کنید. ضمنا مهلت ثبت نام تا تاریخ 7 آبان 1395 می باشد.
1395/07/18 ادامه مطلب


 اطلاعیه ارسال بسته فرهنگی
به اطلاع نویسندگان و شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران می رساند، این کنفرانس برای رفاه حال شرکت کنندگان امکان ارسال بسته فرهنگی به آدرس پستی دلخواه را فراهم کرده است. بر این اساس کسانی که تمایل دارند بسته فرهنگی برایشان از طریق پست ارسال گردد در قسمت خدمات گزینه ارسال بسته فرهنگی را نیز انتخاب کنند.
1395/07/18 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم
به اطلاع نویسندگان محترم می رساند نتیجه داوری مقالات باقیمانده تا دوشنبه مورخ 5 مهرماه اعلام می گردد. پیرو تاریخ های اعلام شده، مهلت ثبت نام در کنفرانس 15 مهرماه می باشد لذا نویسندگان محترم اصلاحات خود را نهایتا تا 10 مهرماه به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.
1395/07/04 ادامه مطلب


 اطلاعیه
علاقه مندان به کسب اطلاعات در مورد لیست چالش ها و نیازمندی های صنایع استان می توانند برای ارتباط با دبیرخانه و دریافت اطلاعات تکمیلی، ایمیلی حاوی مشخصات فرد، نام شرکت یا دانشگاه در صورت وجود و عناوین پروژه های مورد علاقه را به ایمیل کنفرانس ارسال کنند. توجه داشته باشید در عنوان ایمیل، مربوط به لیست چالش های صنایع درج گردد. دبیرخانه اقدام به معرفی یک نماینده از صنعت مربوطه برای پاسخگویی به ابهامات علاقه مندان می کند و اخبار مربوطه نیز از طریق ایمیل به علاقه مندان اطلاع رسانی می شود. لیست صنایع به روز شده منتشر شده است و در ادامه در حال تکمیل می باشد.
1395/06/15 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم: تمدید مهلت ارسال مقالات
به اطلاع علاقه مندان به شرکت در سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید می رساند به دلیل درخواست بسیاری از کاربران، مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 15 شهریورماه تمدید می شود. لذا نویسندگانی که موفق به ارسال مقاله نشده اند می توانند تا تاریخ مذکور اقدام به ارسال مقاله کنند.
1395/06/13 ادامه مطلب


اطلاعیه: لیست چالش های صنایع استان هرمزگان (ویژه تمام متخصصین)
در راستاي تحقق اهداف و رسالتهاي علمي-صنعتي سيزدهمين كنفرانس مهندسي ساخت و توليد ايران، فهرست عناوين تعدادي از چالش هاي ساخت و توليدي منطقه به حضور ارسال گردید. اين عناوين بر اساس درخواست نمايندگان صنايع استان هرمزگان در قالب پروژه هايي اعلام گرديده اند تا ضمن هماهنگي هاي لازم از طريق دبيرخانه كنفرانس، در ايام برگزاري با متخصصين سراسر كشور به رايزني، بررسي، تبادل پروپزال و يا عقد قرارداد گذاشته شوند. اين فهرست در حال تكميل مي باشد و متعاقبا به استحضار مي رسد. با توجه به اقدامات کمیته راهبری در این خصوص، قرار بر معرفی یک نماینده جهت ارتباط با اعضای هیئت علمی برای پاسخگویی در مورد هر گونه سوال شده است. لذا اعضای هیئت علمی می توانند تا قبل از برگزاری کنفرانس از طریق نمایندگان پاسخ ابهامات خود در مورد هر چالش را دریافت کنند. بنابراین اعضای محترم هیئت علمی با مشخص کردن علاقه مندی های خود طبق لیست اعلام شده و ارسال آن به دبیرخانه زمینه همکاری را فراهم کنند.
1395/06/10 ادامه مطلب


اطلاعیه مهم: تغییر زمان برگزاری کنفرانس
به اطلاع علاقه مندان به شرکت در سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران می رساند به دلیل تقاضای برخی اساتید و کاربران محترم و میزبانی هرچه بهتر و باشکوه تر کنفرانس تاریخ برگزاری کنفرانس یک روز زودتر و در تاریخ 18 الی 20 آبان ماه 1395 برگزار می گردد.
1395/06/09 ادامه مطلب


 اعلام نتایج اولیه و توضیحات مقالات پذیرش شده
به اطلاع می رساند نتیجه مقالاتی که داوری آن ها تا این لحظه مشخص شده است، اعلام گردیده است و از دو طریق حساب کاربری و پست الکترونیکی به نویسندگان اطلاع رسانی شده است.
1395/05/18 ادامه مطلب


پیام دبیر کنفرانس
مهندسی ساخت و تولید یکی از گرایش های رشتۀ مهندسی مکانیک است که به موضوعاتی نظیر فرآیندهای ساخت، ماشین آلات و ابزار تولیدی، اندازه گیری مهندسی، مونتاژ، تعمیرات و نگهداری و نصب و راه اندازی محصولات صنعتی و ماشین های ابزار می پردازد. مهندسین ساخت و تولید اطلاعات طرح را از مهندسین طراح دریافت می کنند و ساخت و تولید آن را طرح ریزی و نظارت می کنند. طرح می تواند مربوط به هر یک از رشته های مهندسی همچون مکانیک، برق و الکترونیک، مواد، فرآیند، کامپیوتر، پزشکی باشد و تنها محدود به مکانیک نیست. از آن جایی که هیچ طرح خوبی، بدون ساخت خوب به نتیجه مطلوب نمی رسد تقویت این شاخه مهندسی از اهم دغدغه ها و مطالبات جاری اجتماعی است.
1395/05/18 ادامه مطلب


راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات
به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید: فایل چکیده مقاله؛ فایل اصل مقاله. مقالات و چکیده ی آنها باید مطابق الگوهای ارائه شده باشند. بدیهی است عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد. برای دریافت الگوی نگارش مقالات می توانید از طریق منوی اطلاع رسانی قسمت فایل ها اقدام کنید. برای مشاهده راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.
1395/05/12 ادامه مطلب


مسابقه پایان نامه های برتر صنعتی دانشگاهی و طرح ساخت و تولیدی
انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران در راستای انجام رسالت و وظیفه ساختاری خود مبنی بر حمایت و ارتقای مهندسی ساخت و تولید در کشور در سال جاری علاوه بر معرفی پایان نامه برتر دانشگاهی ساخت و تولیدی مسابقه برترین طرح ساخت و تولیدی کشور را برگزار می نماید.
1395/04/21 ادامه مطلب


 برگزاری دوازدهمین نشست هماهنگی کنفرانس
دوازدهمین نشست هماهنگی دبیران کمیته اجرایی سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران روز چهارشنبه مورخ 29/2/95 ساعت 12-10 با حضور نمایندگان صنایع استان در دانشگاه هرمزگان تشکیل گردید.
1395/03/18 ادامه مطلب


 کانال تلگرام کنفرانس و حامیان
به اطلاع علاقه مندان به شرکت در کنفرانس می رساند جهت دریافت سریع تر و بهتر اخبار کنفرانس کانال تلگرام کنفرانس به آدرس زیر راه اندازی شد. https://telegram.me/icme2016
1395/03/15 ادامه مطلب


 برگزاری یازدهمین نشست هماهنگی کنفرانس
یازدهمین جلسه مشترک برگزاری سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران در تاریخ 95/2/15 با حضور نمایندگان صنایع استان و دبیران کنفرانس ساخت و تولید در قالب کمیته­ اجرایی کنفرانس، در دانشگاه هرمزگان تشکیل گردید.
1395/03/01 ادامه مطلب


 برگزاری دهمین نشست هماهنگی کنفرانس
دهمین جلسه هماهنگی دبیران کنفرانس و مدیران صنایع استان، روز دوشنبه 94/12/24 با حضور هیات مدیرۀ مهندسی ساخت و تولید ایران (SMEIR) در سالن اجتماعات مجتمع کشتی ­سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) برگزار گردید.
1395/02/08 ادامه مطلب


 نمایه شدن مقالات کنفرانس در پایگاه معتبر علمی سیویلیکا
به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند با توجه به توافق و عقد قرارداد با پایگاه قدرتمند و معتبر علمی CIVILICA، ناشر تخصصی کنفرانس های کشور، تمامی مقالات پذیرفته شده این کنفرانس در این پایگاه نمایه سازی خواهد گردید.
1395/02/07 ادامه مطلب


 ارسال مقالات برتر به نشریات علمی پژوهشی
به استحضار پژوهشگران و نویسندگان محترم می‌رساند، با هماهنگي هاي انجام شده، مقاله‌هایی که به عنوان مقاله‌های برتر سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران (ICME 2016) انتخاب شوند، در نشریات علمی-پژوهشی «مهندسی مکانیک تربیت مدرس»، «مهندسی مکانیک ایران» و «مجله بین المللی طراحی پیشرفته و تکنولوژی ساخت» به چاپ خواهند رسید.
1395/02/06 ادامه مطلب


 اطلاعیه عضویت در انجمن
به استحضار کلیه فعالین محترم علاقه مند به عضویت در انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران می رساند نمایندگی این انجمن در استان هرمزگان با موافقت اصولی انجمن تاسیس گردیده است. از کلیه عزیزان دعوت می گردد جهت عضویت در این انجمن و بهره مندی از مزایای آن با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.
1395/02/06 ادامه مطلب


 اطلاعیه تمدید مهلت ارسال مقالات
به اطلاع علاقه مندان به شرکت در کنفرانس می رساند طبق اعلام دبیرخانه کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا 13 شهریور 1395 تمدید می گردد.
1395/02/05 ادامه مطلب


 هتل های بندرعباس
به اطلاع شرکت کنندگان محترم سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید می رساند، کنفرانس اطلاعات مورد نیاز درباره هتل های بندرعباس را برای عزیزانی که قصد اقامت در هتل های بندرعباس را دارند فراهم کرده است.
1395/02/01 ادامه مطلب


سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران قصد دارد بسته‌های گردشگری یک روزه تحت عناوین جزیره قشم، جزیره هنگام، جزیره هرمز، بازار قشم و درگهان، ترکیبی از تور جزایر قشم، هنگام و بازار، ماهیگیری جزیره لارک و گشت دریایی اسکله شهید رجائی را برای رفاه حال شرکت کنندگان برگزار کند. متقاضیان شرکت در کنفرانس می توانند پس از ورود به سایت، در قسمت خدمات بسته های گردشگری مورد نظر را انتخاب کنند.

برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد هر بسته کلیک کنید


  تصاویری از مکان های دیدنی استان هرمزگان
تاریخ های مهم

دبیرخانه کنفرانس

آدرس دبیرخانه :
هرمزگان، بندرعباس، کیلومتر نه جاده میناب، پردیس دانشگاه هرمزگان، دانشکدۀ فنی و مهندسی

تلفن :
07633711019 - 07633711062 - 09385242994

فکس :
07633711062

ایمیل:
info@icme2016.ir - icme2016@hormozgan.ac.ir

برگزار کنندگان
حامیان
حامیان معنوی
کانال تلگرام حامیان